Iedereen die wat onderzoek gedaan heeft over de Great Reset kent de voorspelling die het WEF gedaan heeft: tegen 2030 bezit u niets meer, heeft u geen privacy meer maar u zal gelukkig zijn.
Oeps, gaan we even uw illusie moeten doorprikken. U beseft toch dat u nu al niets bezit?
Dan horen we u al denken van tiens, maar ik heb toch mijn eigen huis, mijn auto, mijn kinderen. Dat is toch allemaal van mij?
Dan zullen we antwoorden met een vraag: wat gebeurt er met die auto als u stopt met verkeersbelastingen te betalen? Wat gebeurt er met dat huis als u stopt met uw kadastraal inkomen te betalen?
Heel simpel: eerst een boete met verwijlinterest, nadien een deurwaarder en als u nog steeds weigert om te betalen slaan ze uw huis of uw auto aan.
U heeft deze met uw eigen centen betaald, registratierechten betaald, btw,… en toch als u de jaarlijks terugkerende belasting niet betaalt, worden die aangeslagen. Als u volle eigenaar bent van dit huis of deze auto, hoe is het dan mogelijk dat de overheid deze kan aanslaan?
Het geld op de bank is dat van u? Als u denkt dat dit uw geld is, moet u maar eens naar uw bankdirecteur stappen, vragen om het geld op uw rekening cash uit te betalen om dan uw bankrekening te sluiten. Ze zullen u dit wel proberen te verkopen dat dit niet gaat voor veiligheidsredenen, dat het is voor uw eigen bestwil maar dat ze uw geld niet kunnen meegeven. Is geld dan wel van u?
Eigenlijk komt het allemaal naar op hetzelfde. U heeft alles wat u bezit moeten registreren bij de overheid: uw huis, uw auto, zelfs uw eigen kinderen. Als we teruggrijpen naar het Latijn dan betekent het woord registreren eigenlijk weggeven aan de koning. En dat is nu precies wat u gedaan heeft door uw eigendommen te registreren. U heeft die eigendommen weggegeven aan de overheid. We mogen hier ook niet over het woord eigendom spreken. U heeft deze zaken wel in uw bezit, maar ze zijn niet uw eigendom.
Door deze weg te geven aan de overheid krijg je het privilege om deze bezittingen te blijven gebruiken mits het betalen van uw jaarlijkse belastingen (wegentaks, kadastraal inkomen). Op het ogenblik dat je stopt met deze te betalen, verlies je uw privilege en deze bezittingen.
Dit gaat heel ver. U heeft kinderen op deze wereld gezet. Die kinderen zijn in sé een gods mirakel waar uw DNA en dat van uw partner samengevoegd werden. Zonder uw DNA hadden uw kinderen nooit kunnen bestaan. Dus al er één iets op deze aarde echt uw eigendom is dan zijn het wel uw kinderen. Toch heeft de overheid de macht om die kinderen bij u weg te halen door het simpele feit dat u deze bij de overheid geregistreerd heeft en bijgevolg dus weggegeven. U bent een PARENT: a pair that rents. U huurt dus uw eigen kinderen, het privilege dat u hiervoor van de overheid krijgt, is uw kindergeld. Als de overheid vindt dat u niets terechtbrengt van de opvoeding dan komen ze uw kinderen gewoon weghalen. De overheid is dus eigenaar van uw kinderen. Ze verwachten van u dat u deze opvoedt. Voor deze opvoeding krijgt u kindergeld (wat slechts een fractie van de kosten dekt). Als de overheid vindt dat u uw taak als opvoeder niet goed volbrengt worden uw kinderen weggehaald.
Op dat huis dat u gekocht heeft, heeft u registratierechten betaald. Net zoals de vorige eigenaar dit gedaan heeft. Waarom moet u überhaupt nog jaarlijks kadastraal inkomen betalen op iets dat theoretisch uw eigendom zou moeten zijn? Meer nog, het kadastraal inkomen is een belasting die u betaalt op inkomsten die u zou verwerven mocht u uw huis verhuren en dit op basis van de huurprijzen van het jaar 1975. U verhuurt helemaal uw huis niet. U verwerft helemaal geen extra inkomen. Maar toch wordt u daarop belast. Waarom zouden ze u belasten op iets wat uw eigendom is? Als het uw eigendom is, heeft niemand daar iets over te zeggen.
Hetzelfde geldt voor die wegentaks. De wegen zijn aangelegd met ons belastinggeld. Die wegen zijn dus eigenlijk van de bevolking. U moet dus betalen om gebruik te maken van wegen waar u mede-eigenaar van bent. En ja inderdaad, die wegen moeten onderhouden worden en dat kost geld. Maar als u een auto koopt heeft u daar toch 21% BTW op betaald. Als u gaat tanken betaalt u meer dan de helft aan taksen. Heeft u niet al meer dan voldoende betaald om uw steentje bij te dragen?
We zullen u nog iets leuk vertellen over uw auto. Als u een auto koopt, moet u deze inschrijven (=registreren). Lees dan eens heel goed uw inschrijvingsformulier. Daar spreekt men over de inschrijving van een voertuig. Voertuig = tuig om mensen/goederen te vervoeren tegen betaling. Men gaat er hier dus van uit dat uw auto een commercieel vervoersmiddel is om personen/goederen van punt A naar punt B te vervoeren waarmee handel gaat drijven. Met dit “voertuig” gaat u dus een inkomen vergaren waarop u moet belast worden; vandaar de jaarlijkse wegentaks. Nee als mens verplaatst u zich niet van punt A naar punt B, u reist van punt A naar punt B. Dit heeft ook niets met commerce te maken. Nu wil onze overheid nog een stuk verder gaan en willen ze het kilometer rijden invoeren. Onder de noemer van wie veel rijdt moet maar extra betalen om mee te betalen aan het onderhoud van de wegen. Wel u betaalt al mee telkens u gaat tanken. Dus wegen die al lang betaald zijn met belastinggeld, dan 21% btw betalen bij de aankoop van uw auto, +50% taksen telkens u gaat tanken, jaarlijks wegentaks en dan zouden ze nog willen dat u per km dat u rijdt nog eens extra gaat betalen!!!
Als we helemaal naar de essentie gaan dan komen we uit op waar we al zo vaak over geschreven hebben: uw persoon.
Alles staat geregistreerd op de naam van uw persoon. Overal hebben ze uw identiteitskaart gevraagd om u te identificeren. U heeft zich hier dus geïdentificeerd als persoon. Bijgevolg staat ook alles geregistreerd op naam van deze persoon. Dezelfde persoon die de overheid gecreëerd heeft bij uw geboorte. De persoon is gecreëerd door de overheid, dus de overheid is daar eigenaar van. Uw persoon is eigenaar van uw bezittingen. De overheid is eigenaar van uw persoon. Bijgevolg is de overheid ook eigenaar van uw bezittingen.
Dan begrijpt u bij deze ook de titel van dit artikel. U heeft nu al niets van eigendom. U betaalt de overheid nu voor bepaalde privileges. Zo betaalt u ieder jaar belastingen om in uw huis te mogen wonen, om met uw auto te mogen rijden. Maar dit zijn allemaal zaken die u wel in uw bezit heeft, maar het is niet uw eigendom. Zo lang u mooi al die belastingen blijft betalen mag u van deze bezittingen blijven genieten. Eens u stopt met betalen wordt het “huurcontract” eenzijdig beëindigd en worden deze bezittingen aangeslagen.
Uw kinderen, uw huis, uw auto,… mocht u deze registeren of moest u deze registeren? Dit is dus pure dwang en slavernij.