Bekijk de video hier:
Iedere keer dat iemand opstaat om een idee te verdedigen, of het lot van anderen probeert te verbeteren, of opkomt tegen onrecht dan veroorzaakt deze persoon een kleine rimpel met hoop en al deze rimpels samen vormen een golf dat die sterkste muren van onderdrukking en weerstand kan neerhalen.
– Robert F. Kennedy
Covid-19 werd al veel langer gepland in documenten en simulatieoefeningen van de eugeneticus Bill Gates en de Rockefeller foundation.
Het World Economic Forum geleid door Klaus Schwab (een technocraat en promotor van transhumanisme) voorziet een platform met 200 gedetailleerde niveaus. Hier worden gedetailleerde instructies gegeven hoe de covid-19 pandemie kan gebruikt worden om een wereldwijde monetaire reset te implementeren en om een digitale munt in te voeren, om een technocratie en totalitaire wereldregering te installeren en dit alles onder het mom van socialisme en milieubewustzijn. Hier wordt China gebruikt als model en blauwdruk waarbij mensen tot slaaf gemaakt worden door een sinistere vaccinsamenzwering.
Er werden al eerder pogingen gedaan om een pandemie in scène te zetten maar die mislukten allemaal. Echter deze keer veranderde de World Health Organisation op voorhand al de criteria voor een pandemie zodat ze dit tot een pandemie konden uitroepen al is het op basis van valse gronden. Tedros Adhanom Ghebreyesus, een terrorist en ook beschuldigd van genocide, werd aangesteld als hoofd van de WHO om heel de pandemie te orkestreren en om een totalitaire overname te faciliteren.
Draadloze technologie ondermijnt het immuunsysteem. 5G speelt een rol in Covid-19 door het verband tussen de locaties waar 5G uitgerold werd en het aantal zieken en overlijdens op die plaatsen. Dit in combinatie met het toedienen van het griepvaccin in Wuhan en Milaan. De symptomen van covid-19 zijn quasi dezelfde als de symptomen door blootstelling aan elektromagnetische straling. Uitgebreid militair onderzoek dat de afgelopen decennia plaats vond, werd geheim gehouden. De regelgevende instanties werden hier mee in betrokken om te voorkomen dat het grote publiek zou te weten komen wat de gevaren zijn van elektromagnetische straling. Dokters wordt tijdens hun opleiding niet geleerd wat het risico is van de blootstelling aan deze straling. Hierdoor stellen ze ook een verkeerde diagnose als iemand symptomen heeft van deze straling. Ziekenhuizen worden uitgebreid voorzien van 5G waardoor het leven van hun patiënten op spel staat.
5G heeft meerdere doelen. Het is een depopulatie en een militair wapen en faciliteert de introductie van technocratie en totalitaire controle, door het in staat stellen van surveillance, gezichtsherkenning, het 24/7 monitoren van individuen, controle van lichaam en geest. En in combinatie met vaccins en chemtrails die nanopartikels bevatten, het martelen of zelfs vermoorden van mensen die een doelwit zijn.
Elektromagnetische straling kan gebruikt worden om ziekteverwekkers te simuleren waardoor het immuunsysteem overweldigd wordt. Uw smartphone kan gebruikt worden om een covid-19 besmetting te simuleren bij een collega of uw familieleden. 5G is wereldwijd op grote schaal geïmplementeerd zowel op de aarde als in de ruimte om van de bevolking een doelwit te maken en deze te controleren.
De illegale maatregelen tegen het coronavirus werden door overheden gebruikt om versneld 5G uit te rollen en om 60 GHz openbare toeganspunten in scholen te installeren om zich op onze kinderen te richten. In veel landen werden er illegale wetgevingen geïntroduceerd en dit voor de volgende redenen:
- Afnemen van burgerlijke vrijheden
- Het vernietigen van de economie
- Het sluiten van KMO’s
- Scheiden, isoleren en terroriseren van familieleden
- Mensen de armoede indrijven o.a. door dat ze hun job verliezen
- Weghalen van kinderen bij hun ouders
- Opsluiten van dissidenten in concentratiekampen
- Het geven van immuniteit aan overheidspersoneel bij het plegen van moord, verkrachting en marteling (in de UK)
- De politie, het leger en huurlingen gebruiken om de bevolking te controleren
- Verplichte vaccinatie van de bevolking met een niet-medisch vaccin dat mechanismes bevat om de bevolking te controleren en dit zonder hun toestemming
Er is geen pandemie en die is er ook nooit geweest gezien de curve al naar beneden ging voordat de lockdown inging. Het aantal overlijdens ligt lager in vergelijking met vorige jaren. De pcr-test is nooit ontworpen als een diagnostische test en geeft tot 94% false positives. Deze test wordt wel gebruikt door de door de overheid gecontroleerde mainstream media en social media om de bevolking te terroriseren en om gehoorzaamheid af te dwingen. De illusie van een pandemie wordt verder aangewakkerd door dokters die langs alle kanten verplicht worden om bij zo goed als ieder overlijden covid-19 op te geven als doodsoorzaak. Medisch personeel en dokters worden geïntimideerd om te voorkomen dat zij de waarheid spreken over de valse pandemie. In de UK worden overlijdensaktes veranderd om te vermijden dat familieleden de doodsoorzaak in vraag kunnen stellen.
Tienduizenden dokters zijn nu naar voren gekomen om te bevestigen dat covid-19 een hoax is. In Ierland waren er geen covid-19 doden tot 20 april. En sindsdien zijn de lockdowns gebaseerd op 18 overlijdens op een bevolking van 5 miljoen. Dit terwijl er jaarlijks 30.000 mensen sterven van andere aandoeningen. Enkel mensen met een actieve infectie, met symptomen als hoofd- of keelpijn zijn besmettelijk. 86% van alle covidgevallen zijn asymptomische dragers en hierdoor ook ongevaarlijk.
Een studie van de universiteit van Stanford concludeerde dat het sterftecijfer tussen 0,1 en 0,2% ligt, helemaal in lijn met het jaarlijkse griepseizoen. De sterftecijfers die de WHO voordien voorspelde lagen 20 tot 30 keer hoger. In juni bevestigde het CDC (centre for desease control) dat de infection fatality rate (IFR) slechts 0,26% was. Wat veel lager is dan de 3,4% zoals de WHO die inschatte en het cijfer dat ook verantwoordelijk was voor alle paniek en alle lockdowns. Maar zelfs dat is een overschatting. Het IFR voor mensen in een rusthuis die geen verpleegkundige zorgen nodig hebben is slechts 0,1% of 1 op de 1000.
Uit de documenten van de overheid in de UK en in Duitsland bleek dat ze expres het angstniveau opdreven. Zo traumatiseerden ze kinderen door hen te laten geloven dat ze hun familieleden zouden martelen en doden als ze hun handen niet zouden wassen en de coronaregels niet zouden naleven. Ze lieten kinderen geloven dat ze de liefde voor hun grootouders konden tonen door niet in hun buurt te komen.
De 1,5 m afstand is een marteltechniek bedoeld om te traumatiseren. Het doel is om mensen te conditioneren om afstand te houden zodat ze herkend kunnen worden door het 5G wapen. Het beleid van de overheid en de WHO is er expres op gericht om mensen te doden. In veel landen werden dokters bevolen om de ouderen niet door te verwijzen naar de intensieve zorgen. Tegelijkertijd werden alle andere behandelingen en ziektezorg voor niet-covidpatiënten stilgelegd waardoor de zieken achter gelaten werden om te sterven.
In Frankrijk vaardigde de overheid een decreet uit waarin dokters bevolen werd om aan ouderen een geneesmiddel toe te dienen dat als sinds 2012 verboden was omdat het voor problemen met de luchtwegen zorgde. In de US werden ziekenhuizen omgekocht om covid-19 als diagnose te stellen om dan mensen aan een ventilator te leggen wat hen uiteindelijk zou doden.
Overheden en de WHO onderdrukten succesvolle behandelingen – eentje in het speciaal die al 70 jaar gebruikt werd – en vielen dokters lastig die effectief hun patiënten genazen. Autopsies die de echte doodsoorzaak zou blootleggen werden in de meeste gevallen tegengehouden. Forensisch patholoog Professor Klaus Püschel verklaarde dat hij tijdens de autopsies geen enkel covid-19 geval gezien heeft dat al geen andere onderliggende aandoeningen had.
Overheden en de WHO verplichtten mensen om mondmasker te dragen terwijl ze verdomt goed wisten dat deze geen enkele bescherming bieden tegen virussen. Maar wel serieuze neurologische schade en schade aan de luchtwegen kunnen veroorzaken, waardoor ze het leven en de gezondheid van mensen op spel zetten.
In het Verenigd Koninkrijk steeg het aantal sterfgevallen pas nadat de lockdown ingesteld werd. Topeconomen waarschuwen tevens dat de overheid meer mensen aan het doden is dan dat ze er kunnen redden met de lockdowns. De UK Daily Mail voerde een audit uit op 130 studies van tijdschriften, academici en goede doelen die allemaal de verwoesting van het sociale leven en de algemene gezondheid en zelfs doden documenteren net ten gevolge van de lockdowns.
In één provincie in de USA ging het aantal zelfmoorden bij jongeren met 100% omhoog. In New York zijn er 1 miljoen mensen die geen geld meer hebben om eten te kopen. De Britse afgevaardigde van de WHO zei dat de armoede in de wereld in 2021 zal verdubbelen ten gevolge van de lockdowns.
Het covid vaccin
Bill Gates wil de wereldbevolking terugdringen. Op de ID2020 conferentie in 2019 introduceerde hij zijn vaccin dat de elektronische nanochip “marker” bevat waarmee hij 7 miljard mensen mee wil markeren en controleren. Het doel van ID2020 is om tegen 2030 iedereen te voorzien van een digitale identiteit. Deze identiteit gaat dan samen met de toegang tot handel en beveiligde toegangssystemen. Dit is een elektronische slavernij van de mensheid.
Deze onderhuidse chip kan men gebruik voor:
- Het beïnvloeden van het gedrag van de persoon die deze chip draagt (mensen manipuleren en controleren)
- Bepaalde categorieën van mensen elimineren (terugbrengen van de wereldbevolking)
- Verzekeren dat de vaccinatieplicht nageleefd wordt
- De drager van de chip non-stop lokaliseren (bye, bye civiele vrijheden)
- Het integreren van 7 miljard mensen in de cloud en werken met een volledig digitaal systeem wat het equivalent is van een tegoed bij een bedrijfswinkel
Nanochips en vloeibare kristallen in vaccins kunnen het menselijk gedrag beïnvloeden en dit zonder zorgen voor politieke ethiek. Het doel van de vaccins is om de mensheid genetisch te modificeren voor alle toekomstige generaties. Hierdoor wordt de mensheid vernietigd want dan worden mensen transhumaan of robots.
In Zuid-Korea zijn er net 9 doden gevallen na inenting tegen de griep en 432 mensen met bijwerkingen omdat 5 miljoen dosissen van het vaccin niet gekoeld werden. Eén vrijwilliger die het AstraZeneca vaccin nam is gestorven en 2 onderzoeken werden stopgezet omdat de deelnemers ziek werden. Deze covid vaccins volgen niet de juiste veiligheidsmaatregelen maar worden op sneltempo op de markt gebracht uit vrees dat de pandemie hoax te vlug zou uitsterven om mensen nog te overtuigen om het vaccin te nemen. De farmabedrijven worden volledige vrijgesteld van aansprakelijkheid. Je kan ze dus niet aanklagen als je iets overhoudt aan de vaccinatie.
Meer en meer mensen zeggen dat ze het vaccin niet zullen nemen. In de UK en de VS zeggen al ongeveer de helft van de mensen dat ze zich niet zullen laten vaccineren. En toch willen sommige regeringen de vaccinatie verplicht maken waar ze het leger zullen inzetten. In andere landen zullen mensen die zich niet laten vaccineren geen toegang meer krijgen tot school, werk en reizen.
De mensheid is in een extreem en dreigend gevaar. Sommige goede mensen starten rechtszaken om deze oorlog tegen de mensheid te stoppen. In de UK zijn dat bv. de Italian Catholic Association, Simon Dolan en de Bernician. De Childrens Health and Defence en de Environmental Health Trust starten rechtszaken tegen de Federal Communications Commission omdat die weigeren om hun oude richtlijnen over elektromagnetische straling te herzien.
Ook in andere landen worden er rechtszaken gepland, maar dit gaat allemaal veel te traag. De daders van deze covid-19 oplichting zijn nog steeds bezig met het opleggen van lockdowns en het vernietigen van levens, bedrijven en families.
De entiteit achter dit alles; het World Economic Forum vertelde in 2017 reeds hoe zijn de wereld in 2030 zien:
- Je zal niets meer bezitten, je zal alles huren
- De Verenigde Staten zullen niet langer ’s werelds grootste supermacht zijn, want alles zal onder totalitaire en technocratische controle staan – er zullen geen natiestaten meer zijn
- Je zal minder vlees eten, dat zal immers niet meer toegestaan zijn
- Een miljard mensen zal verhuizen door de (valse) klimaatopwarming, landen zullen dus nog meer vluchtelingen moeten opvangen
- Vervuilers zullen moeten betalen voor de co2 die ze uitstoten. Onder deze vervuilers vallen ook boeren die voedsel verbouwen
- Westerse waarden zullen op proef gesteld worden tot hun breekpunt. Uw cultuur zal geëlimineerd worden en worden vervangen door Maoistische technocratische slogans
Ze zijn kunstmatige voedseltekorten aan het bewerkstelligen. Ze zijn concentratiekampen aan het bouwen voor dissidenten. Ze willen een verplicht vaccin invoeren dat vol zit met nanochips voor immuniteitspaspoorten en digitale munten, en met nanopartikels zodat ze ons kunnen traceren, surveilleren en controleren; inclusief onze geest. Dit vaccin is bedoeld om de mensheid en al zijn toekomstige generaties genetisch te veranderen.
In de USA financieren George Soros en 269 andere grote bedrijven Black Lives Matters en vernietigen hiermee Amerika met de toestemming van de corrupte democratische politici. Ze willen overal burgeroorlog.
In Oostenrijk, Frankrijk, Zwitserland, de VS en andere landen zijn veel mensen bewapend en getraind om te vechten. We kunnen niet geven wat ze willen. We moeten deze agenda stoppen, zelf de macht overnemen en de daders arresteren.
Conclusie
Overheden zijn bedrijven die de bevelen gehoorzamen van het World Economic Forum. Die staan niet langer in dienst van het volk. Ze handelen in strijd met nationale en internationale wetgevingen en hebben niet langer legitimiteit. We zijn de getuige van het instorten van de rechtsstaat
Overheden, hun verkozen vertegenwoordigers en internationale instituten zoals de VN, en privéclubs als de International Commission on Non-lonizing Radiaton Protective en het World Economic Forum zijn medeplichtig aan de grootste misdaad tegen de menselijkheid die we ooit gezien hebben. Enkel soevereine mensen van deze wereld hebben legitimiteit onder deze omstandigheden.
De daders zoals:
- Klaus Schwab
- Prins Charles
- Bill en Melinda Gates
- George Soros
- VN Secretaris-Generaal Antonio Guterres
- Tedros Adhanom Ghebreyesus en Michael Ryan van de WHO
- Jacinda Ardern premier van Nieuw-Zeeland
- Boris Johson en Minister van gezondheid Matt Hancock in de UK
- Emmanuel Macron en eerste minister Eduard Philippe in Frankrijk
- Angela Merkel
- Sebastian Kurz (Oostenrijk)
- Elon Musk
- Mark Zuckerberg
- Mainstream media journalisten en anderen
….moeten opgepakt worden en voor de rechter gebracht worden in nieuwe Nurembergrechtszaken.
Politici, journalisten en anderen die fake nieuws verspreiden via de mainstream media kunnen immuniteit krijgen op voorwaarde dat ze van kant veranderen en de rest van de mensheid vervoegen voor het te laat is door een klokkenluider te worden.
We doen een beroep op de mensheid om deze genocidale monsters te vermijden in hotels, restaurants, taxi’s,… waar je ze ook mag tegenkomen. Toon ze uw rug een toon ze de minachting die ze verdienen voor hun psychopathisch gedrag en hun genocidale bedoelingen
We doen een beroep op het leger en de politie om de mensen bij te staan tegen deze samenzweerders die ook u willen onteigenen en ook uw kinderen willen afnemen, om zo veel mogelijk mensen om te brengen als past in hun kraam. De politie en het leger zullen vervangen worden door robotten in de Nieuwe Wereldorde
U behoort ook tot de mensheid en we vragen u om samen met ons onze menselijkheid, onze gezondheid, onze familie, onze kinderen, alle andere mensen en al het natuurlijke leven op aarde dat ons ondersteunt en beschermt te verdedigen